mezrozite_jaunas-min

Mežrozīšu vīns

Vīni
Mežrozīšu vīns Saldais baltvīns ar izteiktu dzintara krāsu, mežrozīšu augļu aromātu un ļoti izteiktu skābeni saldu mežrozīšu garšu. Alkohola saturs 12%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
444461771-min

Rabarberu vīns

Vīni
Rabarberu vīns Sausais baltvīns ar viegli rozīgu krāsu, rabarberu aromātu un ļoti izteiktu vieglu skābenu garšu. Alkohola saturs 11%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
142225560-min

Cidoniju vīns

Vīni
Cidoniju vīns Pussaldais baltvīns ar izteiktu gaišāku vai tumšāku dzintara krāsu, cidoniju aromātu un ļoti izteiktu vieglu skābeni saldu cidoniju garšu. Alkohola saturs 12%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
durbes_veltes_vini_cidoniju_mezrozisu_aroniju_janogu-min

Dzērveņu vīns

Vīni
Dzērveņu vīns Pussausasi sarkanvīns ar izteiktu rubīna krāsu, dzērveņu aromātu un ļoti izteikti viegli skābenu garšu. Alkohola saturs 12%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
upeu+vns_jauns-min

Upeņu vīns

Vīni
Upeņu vīns Pussaldais sarkanvīns. Biezs, tumīgs ar upenēm raksturīgu aromātu un garšu. Alkohola saturs 12%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
142225449-min

Pieneņu ziedu vīns

Vīni
Pieneņu ziedu vīns Pussausais Vermuta tipa baltvīns ar vieglu saldenu skābenu garšu un rūgtenu pēcgaršu. Gatavots no pieneņu ziedu izvilkuma. Alkohola saturs 11%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
aRONIJU_JAUNAIS-min

Aroniju vīns

Vīni
Aroniju vīns Pussaldais sarkanvīns. Biezs, tumīgs ar vieglu aronijām raksturīgu savelkošu garšu un ķiršu pēcgaršu. Alkohola saturs 12%. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
178010459-min

Aveņu vīns

Vīni
Aveņu vīns Pussaldais rozā vīns vai sārtvīns. Alkohola saturs 12%. Vīns gatavots ga no rudens aveņu šķirnēm, gan vasaras. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
67843464-min

Plūmju vīns

Vīni
Plūmju vīns Piedāvājam pussauso vai pussaldo vīnu. Alkohola saturs 13%. Vīns gatavots vairāku šķirņu plūmēm, kur pamatā ir mazās zilās plūmītes. Vīns ir ar vieglu purpura krāsu. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.
67843369-min

Ābolu –aroniju vīni

Vīni
Ābolu –aroniju vīni Pussausais un pussaldais sarkanvīns. Alkohola saturs 12%. Vīns gatavots no ābolu un aroniju sulām. Raudzēšanas procesā pievienots cukurs.