Plūmju ievārījums

 

 

 

 

  

 

 

Plūmju ievārījums,

Sastāvs -zilās plūmes70%, cukurs 30%. Nesatur konservantus. Bruto svars 500 g

Plūmes izaudzētas Durbes novada.

О нас:

 

О нас: "Durbes veltes" (в переводе – дары Дурбе) – это латвийское пищевое предприятие, придерживающееся классических ценностей и традиционных методов приготовления продуктов. Небольшое производство расположено в Дурбе, на ул. Райня, 47 b.

Вкусные варенья и компоты, пикантные соленые салаты и маринованные продукты изготавливаются из сырья, выращиваемого в Латвии.

Часть фруктов, овощей и ягод выращивается здесь же, в хозяйствах и лесах Курземе, другие поставляются из более отдаленных уголков Латвии. Но все же их объединяет вкус, напоминающий мамины или бабушкины варенья и салаты.

В продукции предприятия максимально сохранен естественный вкус фруктов и овощей, не используются синтетические консерванты и искусственные подсластители.

Этого возможно добиться только традиционным методом нагревания, а это значит, что каждая баночка являет собой старательно приготовленную ручную работу.

В настоящее время "Durbes veltes" предлагает пять линий продукции – варенье, компоты, овощные салаты, маринованные продукты и плодово-ягодные вина.

Разнообразные фруктовые и овощные серии обеспечат аппетитный гарнир к любому блюду. Плодово-ягодные вина сделают теплее прохладные вечера, а легкое вино из березового сока утолит жажду жарким летом.SIA "Vīnezers"

Pulkveža Brieža iela 35 Latvijas, Rīga, LV-1045

+371 26644515Laipni lūgti

       Ar preču zīmi «Durbes veltes» tiek ražoti  augļu, ogu,  dārzeņu konservi un mājas vīni, kas top mazā ražotnē Durbē. Ražotājs SIA „EVI&JO” ir Latvijas pārtikas uzņēmums, kas savu ražošanu balsta uz klasiskām vērtībām un tradicionālām produktu pagatavošanas metodēm, kurās netiek izmantotas gandrīz nekādas e-vielas. Vienīgās e-vielas, kuras pielietojam dārzeņu konservu  gatavošanā ir etiķis un citronskābe, kā arī dažiem ievārījumiem tiek pievienots pektīns.

Gardie ievārījumi un kompoti, pikantie sāļie salāti un marinējumi tiek izgatavoti no Latvijā audzētām izejvielām.  Lielākā daļa augļu, dārzeņu un ogu tiek audzētas Durbes novadā- ražotājiem piederošajā zemnieku saimniecībā „Avenes” un citās Durbes novada saimniecībās vai piemājas dārzos.  Izejvielas tiek ražotas ar tradicionālās lauksaimniecības metodēm un tas nozīmē, ka dārzeņu vagas tiek ravētas un augļi un ogas netiek migloti ar dažādiem ķīmiskiem augu aizsardzības līdzekļiem. Tikai tā ir iespējams produktos piešķirt  garšas, kas atgādina mammas vai vecmāmiņas ievārījumu vai salātus.
 

 Sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) uzņēmums realizē projektu:

  • Lean (SixSigma) (projekta Nr. APA/1.3.1.1.1/10/02/017; līguma Nr. L-APA-10-0030).Projekta ietvaros ir paredzēta iepazīstināšana ar Lean (six sigma) basic.

LEAN sistēma ir vadības principu un metožu kopums. LEAN galvenais fokuss ir vērsts uz gala patērētāju, uz gala patērētāja vēlmēm.

 

 


Kontakti

SIA „EVI&JO”

reģ.nr. 42103025250

Raiņa iela 47b, Durbe,
Durbes novads
 

Tālr. + 371 29 119 051
 

e-pasts: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дополнительная информация