Plūmju ievārījums

 

 

 

 

  

 

 

Plūmju ievārījums,

Sastāvs -zilās plūmes70%, cukurs 30%. Nesatur konservantus. Bruto svars 500 g

Plūmes izaudzētas Durbes novada.

Kur var iegādāties mūsu produkciju


Durbē- veikalā „Lindāle”, adrese Raiņa iela 49.

Grobiņā- veikalā „TOP”, adrese Lielā ielā 74.

Liepājā: z/s „Otaņķi” veikalos -t/c „Bāata”, Dzērves ielā 15 un Rīgas iela 43/45, TOP veikalu tīklā veikalos „Galerija” un „Lielie logi”

Rīgā


SIA "Vīnezers"

Pulkveža Brieža iela 35 Latvijas, Rīga, LV-1045

+371 26644515

 

T/c Spice Rimi, nodaļā „Klēts”,

SIA „Dārza idille” - Kr.Barona ielā 46, Rīgā (Barona centrs), Kr.Valdemāra ielā 112, Rīgā (RIMI Hipermārkets).

Veikals „Latvijas delikatese” – Vīlandes iela 1,

Veikals „Veseli ēduši”- t/c „AZUR”.

 

Vairumā mūsu produkciju var iegādāties interneta veikalā.

Piegādes tiek organizētas ar „Pastas stacija” terminālu starpniecību. Šie termināli atrodas Rīgā un visās Latvijas lielākajās pilsētās. Terminālu saraksts ir šeit.

Nosūtot pasūtījumu obligāti jānorāda kurā terminālā vēlaties saņemt un savs mobilā telefona numuru uz kuru saņemsiet īsziņu ar termināla kastītes numuru un atvēršana kodu.

Laipni lūgti

       Ar preču zīmi «Durbes veltes» tiek ražoti  augļu, ogu,  dārzeņu konservi un mājas vīni, kas top mazā ražotnē Durbē. Ražotājs SIA „EVI&JO” ir Latvijas pārtikas uzņēmums, kas savu ražošanu balsta uz klasiskām vērtībām un tradicionālām produktu pagatavošanas metodēm, kurās netiek izmantotas gandrīz nekādas e-vielas. Vienīgās e-vielas, kuras pielietojam dārzeņu konservu  gatavošanā ir etiķis un citronskābe, kā arī dažiem ievārījumiem tiek pievienots pektīns.

Gardie ievārījumi un kompoti, pikantie sāļie salāti un marinējumi tiek izgatavoti no Latvijā audzētām izejvielām.  Lielākā daļa augļu, dārzeņu un ogu tiek audzētas Durbes novadā- ražotājiem piederošajā zemnieku saimniecībā „Avenes” un citās Durbes novada saimniecībās vai piemājas dārzos.  Izejvielas tiek ražotas ar tradicionālās lauksaimniecības metodēm un tas nozīmē, ka dārzeņu vagas tiek ravētas un augļi un ogas netiek migloti ar dažādiem ķīmiskiem augu aizsardzības līdzekļiem. Tikai tā ir iespējams produktos piešķirt  garšas, kas atgādina mammas vai vecmāmiņas ievārījumu vai salātus.
 

 Sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) uzņēmums realizē projektu:

  • Lean (SixSigma) (projekta Nr. APA/1.3.1.1.1/10/02/017; līguma Nr. L-APA-10-0030).Projekta ietvaros ir paredzēta iepazīstināšana ar Lean (six sigma) basic.

LEAN sistēma ir vadības principu un metožu kopums. LEAN galvenais fokuss ir vērsts uz gala patērētāju, uz gala patērētāja vēlmēm.

 

 


Kontakti

SIA „EVI&JO”

reģ.nr. 42103025250

Raiņa iela 47b, Durbe,
Durbes novads
 

Tālr. + 371 29 119 051
 

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildus informācija